'wózki dziecięce,wózki wielofunkcyjne,łóżeczka,foleliki samochodowe,wózki spacerowe' ŁÓŻECZKA

ŁÓŻECZKA

Łóżeczko dla dziecka jest pierwszym i jednocześnie bardzo ważnym mebelkiem, od którego na ogół zaczyna się zakupy dla nowego członka rodziny.
Na rynku można spotkać wiele modeli i odmian, ale są rzeczy na które powinniśmy zwrócić uwagę, chodzi o standardy wymiarowe. Najczęściej łóżeczka dziecięce mają rozmiar 60x120 cm lub 70x140 cm. Ważne jest to przede wszystkim dlatego, że kolejne elementy takie jak materacyk, pościel, prześcieradło powinny do niego pasować. Jeśli tak nie jest, musimy poświęcić nieco czasu aby wszystko odpowiednio dobrać, a tego nie zawsze jest tyle.
Posiadamy w ofercie kilka modeli.
Łóżeczka dla niemowląt występują w wersjach z szufladą lub bez. Warto to rozważyć przed zakupem, aby móc właściwie umeblować pokoik.
Naszym zadaniem jest przedstawienie Państwu najlepszych i najnowszych rozwiązań dlatego zdjęcia są tylko poglądowe i przykładowe.
Zapraszamy do odwiedzenia nas na ul.Fiedlera 7 w Bydgoszczy-FordonieWlatujcie do nas :)

ROANKO dla bobasa

ul. Fiedlera 7
Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie , 85-796 Polska
601330739
Wózki dziecięcełóżeczka dziecięcefoteliki samochodowepościele dziecięce, łóżeczka dla dzieci, wózki spacerowe,wózki dla dzieci, łóżeczko dla dziecka, łóżeczka dla niemowląt, wyprawia dla niemowlątakcesoria dziecięce
This hCard created with the hCard creator.
Prześlij komentarz