'wózki dziecięce,wózki wielofunkcyjne,łóżeczka,foleliki samochodowe,wózki spacerowe' Fotel 0-36 obrotowy IZO

Fotel 0-36 obrotowy IZO

   Mam przyjemność zaprezentować nowy model fotelika z grupy 0-36 kg.
Na rynku możemy spotkać wiele podobnych konstrukcji, ale podobnych to nie takich samych.
Fotel ma bardzo solidna konstrukcję i  silną skorupę, dzięki temu Wasze dziecko będzie otoczone fotelem tak, jak głowa motocyklisty kaskiem :)

Zakres wagowy jest największy z możliwych, a to dzięki regulowanemu oparciu na wysokość. Zagłówek również jest silnej konstrukcji, przez co przy zderzeniu bocznym główka dziecka będzie w miarę szybko i stabilnie utrzymywana w pozycji zbliżonej do pionowej - to zapobiega uszkodzeniu kręgów szyjnych.

Fotel wyposażono w system IZO-fix, przez co jest on dobrze w samochodzie ustabilizowany.
Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że system IZO-fix nie jest systemem bezpieczeństwa, a jedynie systemem wspomagania bezpieczeństwa, dlatego fotel ten wyposażono w dodatkowe pasy w tylnej części oparcia do zamocowania do samochodu, lub możliwość przypięcia fotelika pasami samochodowymi. Jest to o tyle ważne, że przy poważniejszych wypadkach system IZO-fix może ulec zerwaniu.

No i oczywiście obrotowość. Dzięki tej funkcji fotelik możemy zawsze mieć wpięty w IZO-fix a przy instalowaniu dziecka do fotelika możemy siedzisko obrócić o 90 stopni do drzwi tak, aby nam było łatwiej dziecko przypiąć.

Jednym słowem - BARDZO UDANA KONSTRUKCJA  w bardzo dobrej cenie.

Zapraszamy do zakupów

Brak komentarzy: